W pogoni za rekinami – zaproszenie

Czy rekiny to groźne dla człowieka stworzenia? Dlaczego czasami atakują ludzi aż w końcu co znajduje się w menu rekinów?

Zapraszam na spotkanie, na którym zabiorę Was w podróż z rekinami. 🙂 Podzielę się własnymi historiami nurkowymi z najbardziej znanymi gatunkami rekinów. Obalę mity i przedstawię fakty związane z tymi władcami mórz i oceanów. Zaprezentuję wiele interesujących zdjęć wykonanych przez najlepszych polskich fotografów podwodnych.

Najbardziej spektakularnymi bohaterami tego spotkania będą: żarłacz biały i żarłacz tygrysi. Pojawi się też głowomłot, rekin wielorybi, żarłacze: żółty, jedwabisty i karaibski, szare rekiny rafowe i wiele innych …

Kto wie, może i Ciebie zainspiruję do podwodnej pogoni za rekinami. 🙂

Przyjdź i przekonaj się sam 🙂

Zapraszam

Justyna Adamczyk
Podróżniczka, pasjonatka nurkowania z rekinami
autorka bloga www.myblueworld.pl,

Informacje techniczne:


Wstęp bezpłatny

Gdzie dokładnie znajduje się miejsce spotkania?

Nowe Ogrody 35 znajdują się w Gdańsku Głównym tuż za Sądem Okręgowym, a naprzeciwko izby przyjęć Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika.

Wejście od strony ulicy lub podwórka. Na dole znajduje się domofon.
Nad drzwiami wejściowymi wisi szyld „Cappella Gedanensis”. Kieruj się na III piętro. Za szklanymi drzwiami będziesz na miejscu. 🙂

Parking

Duży płatny parking znajduje się za Szpitalem Wojewódzkim (skręcić w lewo), ul. Pohulanka. Można też postawić samochód na bezpłatnym parkingu przy kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Ks. Rogaczewskiego i Pohulanka w Gdańsku (znajduje się za płatnym parkingiem).

Zapraszam na spotkanie, a także na mój blog: 🙂

www.myblueworld.pl

 

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *