W pogoni za przygodą – spotkanie w Pelplinie

  • W pogoni za przygodą

Spotkanie z podróżniczką Justyną Adamczyk

„25 października 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pelplinie odbyło się spotkanie z podróżniczką. Pelplinianka – Justyna Adamczyk zabrała nas  w niezwykłą podróż na Filipiny i Malediwy. Opowiadała o różnych przygodach, o tym jak żyje się na innych częściach świata.

Na spotkaniu oprócz opowieści o niezwykłych przygodach autorka przedstawiła liczne zdjęcia ze swoich podróży.

Pani Justyna z wyjątkową charyzmą i pasją opowiadała o swoich wyprawach w Azji i Republice Południowej Afryki, o nurkowaniu z najgroźniejszymi rekinami – żarłaczami białymi oraz jak biegała w Singapurze z 15 tysiącami kobiet.  Ogromna wiedza oraz przede wszystkim miłość do podróżowania sprawiły, że dzięki jej słowom słuchacze mogli na moment przenieść się do gorących i barwnych krajów. Podróżniczka starała się nie tylko odtworzyć swoją wędrówkę i podzielić się własnymi refleksjami, ale także zgłębić obyczajowość tamtejszych mieszkańców, przedstawić ich kulturę i przyzwyczajenia.

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem przede wszystkim wśród młodzieży.

Na zakończenie tego miłego spotkania Pani Justyna rozdała wszystkim uczestnikom karteczki, na których słuchacze mieli napisać  czym dla nich są podróże. Podróżniczka wylosowała cztery osoby których obdarowała pięknymi prezentami: Alicja Lorenz otrzymała zegarek mechaniczny, Aleksandra Talaśka bransoletkę z zębem rekina białego, Weronika Patej – notes podróżnika oraz Maja Zielińska- przepiękną zawieszkę.”

Źródło:

http://pelplin.pl/spotkanie-z-podrozniczka-justyna-adamczyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *